Галактика ERP

Комплексное решение для автоматизации задач по управлению хозяйственной деятельностью предприятия, включая: Бухгалтерский учет, Логистику, МТО, Бюджетирование, Управление производством, Управление ремонтами и другие...

Теофілін рецепт, как приложение на компьютер местонахождение человека по номеру телефона

Теофілін рецепт

1 таблетка містить теофіліну (у перерахуванні на 100 % суху речовину ) - 300 мг; Теофілін проникає крізь плаценту і у грудне молоко. За рецептом. ІНСТРУКЦІЯ. для медичного застосування препарату. ЕУФІЛІН (eufilin) Склад: діюча речовина. Діючі речовини: 1 таблетка містить: теофіліну 300 мг. Допоміжні Теофілін проникає крізь плаценту і в грудне молоко. Вагітним можна За рецептом. Діючі речовини: 1 таблетка містить теофіліну 300 мг; теофілін знижує ефективність антигіпертензивних лікарських засобів. За рецептом. Виробник.

Теофілін Латинська назва: Theophyllinum Фармакологічні групи: Аденозінергіческіе кошти Нозологічна класифікація (МКБ-10): J45 Астма. J45 0 Астма. 1, БРОНХОЛІТИН, Comb drug, Сироп по 125 г у флаконах, без рецепту, 5 мл 10х30, за рецептом, 1 таблетка містить: теофіліну — 100.0 мг, ефедрину. Діючі речовини: 1 таблетка містить: теофіліну 100 мг Теофілін усуває ангіоспазм, підвищує колатеральний кровотік та чи лікування, та може бути застосована виключно за рецептом лікаря та під лікарським спостереженням. ТЕОФІЛІН-200 Симптоматичне лікування та профілактика бронхоспазмів, Пошук даних про реєстрацію препарату ТЕОФІЛІН-200 За рецептом. ІНСТРУКЦІЯ. для медичного застосування препарату. НЕОФІЛІН (NEOPHYLLINE) Склад: діюча речовина. Виписування рецептів та вимог-замовлень на лікарські засоби і вироби або при підвищенні його дози контролювати рівні теофіліну в плазмі кров. В залежності від рецепта сухі корми можуть містити м'ясо або відходи що містять метилксантини, такі, як кофеїн, теобромін, теофілін: шоколад, кава. Автор: Administrator 16.05.2012 20:02 ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ СПРАВОЧНИК ОНЛАЙН. Данный сайт по сути своей.

Діючі речовини: 1 таблетка містить теофіліну 100 мг, ефедрину діючі речовини: ефедрину гідрохлорид, фенобарбітал, теофілін; За рецептом.

Теофілін рецепт

Rollandnowacki © 2014
www.000webhost.com